GB
0 suggestions are available, use up and down arrow to navigate them
CZ

Technolog TK strojní – JE Temelín (M/Ž) job in Temelín at SKUPINA CEZ

Create Job Alert.

Get similar jobs sent to your email

List of Jobs

Think you're the perfect candidate?
Technolog TK strojní – JE Temelín (M/Ž) at SKUPINA CEZ

Technolog TK strojní – JE Temelín (M/Ž)

SKUPINA CEZ Temelín, South Bohemian Region Full-Time

Tvořte s námi budoucnost energetiky. Hledáme kolegyně a kolegy, kteří s námi budou zajišťovat bezpečnou, spolehlivou a čistou energii zákazníkům a celé společnosti.

„Aktuálně rozšiřuji svůj tým o nové zaměstnance za oblast Technické kontroly – strojní, podílející se na dozoru dodavatelů materiálů a služeb pro Jadernou elektrárnu Temelín,“ Petra Hájková, vedoucí skupiny TK strojní ETE.

Jaká bude náplň práce?

  • Provádění odběratelských kontrol dodávek zařízení a hutního materiálu při montáži na ETE a v závodech dodavatelů za oblast strojírenské technologie/materiálového inženýrství,
  • Vstupní kontroly hutního materiálu/zařízení pro JE,
  • Kontrolní činnosti v oblasti přípravy, zpracování a vyhodnocování dokumentace - plánů kontrol a zkoušek, technologických postupů.

Co od Vás požadujeme?

  • VŠ/SŠ technického oboru – strojní, materiály,
  • Řidičský průkaz sk. B,
  • Trestní bezúhonnost,
  • Zdravotní a psychickou způsobilost,
  • Samostatnost, spolehlivost, schopnost týmové práce, flexibilitu,
  • Po nástupu do pracovního poměru je nutné získat doklad o bezpečnostní způsobilosti (absolvovat bezpečnostní prověrku Národního bezpečnostního úřadu),
  • Práci v kontrolovaném pásmu - ionizující záření, ŽDP (vstup do živodně důležitých prostor),
  • Praxe v oblasti strojírenství a znalost prostředí ETE - vítána,
  • Znalost anglického jazyka pro Vás bude výhodou.

Benefity

  • Bonusy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na pojištění
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní vzdělávání & osobní rozvojNašim zaměstnancům umožňujeme rozvoj jejich potenciálu a osobnostní i profesní růst.
  • Stravování na pracovišti
  • CafetérieJde nám o zdraví a pohodu našich zaměstnanců a víme, že každý má jiné potřeby, proto využíváme program Kafeterie, kde přidělené body může každý uplatnit dle svých preferencí, např. v rámci sportovních aktivit, v lékárně, či na wellness nebo rodinných pobytech.
  • Zvýhodněné půjčky
  • Sickdays
  • 2 dny na firemní dobrovolnictvíPomáhat má smysl! Proto našim zaměstnancům umožňujeme využít až 2 dny na firemní dobrovolnictví. Dáváme tím najevo naši společenskou odpovědnost vůči komunitám, životnímu prostředí a regionu, ve kterém působíme.

Co Vám ještě nabízíme?

  • Nabízíme zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti,
  • Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru,
  • Přátelský pracovní kolektiv,
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody,
  • Odpovídající finanční ohodnocení.

Pro výkon práce Vás důkladně teoreticky připravíme, prakticky zaučíme a poskytneme veškerou podporu tak, aby se s vás stal plně kompetentní profesionál.

Kdy nastoupíte?

Na termínu nástupu se s Vámi rádi domluvíme.
Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko 'Mám zájem').

Diverzita a inkluze ve Skupině ČEZ

U nás ve Skupině ČEZ si vážíme všech zaměstnanců. Budeme vás motivovat v rozvíjení vašich silných stránek, v získávání nových zkušeností a v kariérním růstu. Zároveň ale klademe důraz na vyváženost pracovního a soukromého života, tak abyste měli dostatek času věnovat se svým blízkým či svým koníčkům. Věříme, že v různorodosti je síla, proto usilujeme o rozmanitost pracovních týmů a rovnost příležitostí. Každý má u nás prostor být jedinečný.

Více o našem přístupu k zaměstnancům se můžete dozvědět v [ Link removed ] .

Podívejte se, jak nás hodnotí naši zaměstnanci.

Nemáme co skrývat. Nebojíme se jít s kůží na pracovní trh. Prozkoumejte, jak si vedeme v očích našich zaměstnanců na nezávislém portálu [ Link removed ] .

Recommended Skills

  • Registration
  • Medical Records
  • Electronic Medical Record
  • Medical Terminology
  • Radiology
  • Credentialing

Job ID: SKUP~G2-1594028196