GB
0 suggestions are available, use up and down arrow to navigate them
What job do you want?

Gazdasági tervezés elszámolás csoportvezető job in Budapest at E.ON

Create Job Alert.

Get similar jobs sent to your email

List of Jobs

Think you're the perfect candidate?
Gazdasági tervezés elszámolás csoportvezető at E.ON

Gazdasági tervezés elszámolás csoportvezető

E.ON Budapest Full-Time

ELMŰ Hálózati Kft. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

A Méréstechnikai szakterület kiemelt feladata az E.ON villamos energia mérési stratégiájának kialakítása és megvalósítása. Ez a terület felel többek között, a hiteles mérés biztosításáért, a mérőhelyi munkák elvégzéséért, illetve működteti a mintavételes hitelesítés teljes folyamatát. A szakterület részét képezi a gazdasági és elszámolási csoport, aki felel a teljes ellátási területen végzett mérőhelyi és egyéb mérőszerelési munkák elszámolásáért. Ebbe a csapatunkba keresünk most kollégát Budapestre, Pécsre, vagy Győrbe.

Feladatok:

  • Összefogja az osztály pénzügyi tervezési, és negyedéves és középtávú prognózis készítési, valamint az osztályra vonatkozó költséghelyi tervezések feladatait.
  • Felügyeli, irányítja a gazdasági elszámolásra kialakított rendszereket, részt vesz azok kialakításában.
  • Új mérőhelyi folyamatok bevezetése vagy a harmadik feles vállalkozók szerződéseinek módosulása esetén összefogja azok elszámolásának kialakítását.
  • Elkészíti az osztály illetékességi körébe tartozó pénzügyi elemzéseket, statisztikákat, kimutatások készítését.
  • Biztosítja a harmadik feles vállalkozók elszámolási határidejének betartását és az elkészült teljesítés igazolások helytállóságát.
  • Ellenőrzi a beérkező teljesítés igazolások adattartalmát és biztosítja azok kifizetését.
  • Az osztály beruházási és működési költségeinek terv/tény alakulását havi rendszerességgel ellenőrzi, tervhez képest tapasztalt eltérés esetén intézkedési javaslatot fogalmaz meg, akciótervet dolgoz ki, melyet szakmai oldalról is egyeztet.
  • Összefogja és ellenőrzi a központi osztályok felé leadandó osztály hatáskörébe tartozó gazdasági feladatokat a határidők betartása mellett.
  • Képviseli szakterületét és csoportját a külső és belső ügyfelek előtt a gazdasági kérdésekben.
  • Összefogja a vállalkozói és méréstechnikai csoportokkal való kommunikáció dokumentálását, archiválását.
  • Board és felsővezetői szintű döntés előkészítő anyagok elkészítése.
  • Az osztály tevékenységével kapcsolatos gazdasági tevékenységek önálló irányítása.
  • Rendszeres kapcsolattartás és hatékony együttműködés az osztály többi csoportjával, más szervezeti egységekkel, külső partnerekkel.
  • Részt vesz a méréstechnikai stratégia kialakításában a gazdasági feladatok kapcsán.

  • Olyan vezetőt keresünk, aki nem csak vezeti, hanem fejleszti és támogatja a rábízott csapatot, aki képes tenni az esetleges konfliktusok feloldásáért és a motiváló légkör kialakításáért.
  • Lételemed a folyamatos fejlődés, ezért teszel is, és erre bíztatod kollégáidat is.
  • A biztonságos munkavégzés elsődleges fontosságú számodra, és annak betartatását a saját munkavállalók, ill. a külső kivitelezők esetében egyaránt elvárod.
  • Képes vagy képviselni a csapatod érdekeit a szervezeten belül és kívül egyaránt, és a felmerülő ötleteket be tudod csatornázni a megfelelő helyre.
  • Szívesen töltesz be összekapcsoló szerepet más szervezeti egységekkel, ügyfelekkel, külső partnerekkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség.
  • Legalább 5 év releváns pozícióban eltöltött munkatapasztalat.
  • Legalább 1 év vezetői tapasztalat.
  • Angol nyelv „B2” szintű ismerete.
  • Előnyt jelent a vállalatirányítási rendszerek ismerete (SAP, MISZ stb…)

Munkavégzés helye: Budapest, Győr, Pécs

Pozíció azonosító: 196502

Kapcsolat

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.

A kiválasztási eljárás során az E.ON egyenlő esélyeket biztosít minden jelentkező számára nemzetiségre, korra, nemre, fogyatékosságra, illetve megváltozott munkaképességre való tekintet nélkül. A mi feladatunk az egyenlő esélyű részvétel technikai feltételeinek biztosítása. Kérjük, erre vonatkozó igényedet jelezd a pályázatodban.

Recommended Skills

  • Lesson Planning
  • Curriculums
  • Secondary Education
  • Lecturing
  • Social Studies
  • Teaching

Job ID: EON1~815423501